MyAppTheme Logo2

Reklama

Mechanizmy kolekcjonerskie w web designie

Mechanizmy kolekcjonerskie w web designie

Poprawienie atrakcyjności serwisu internetowego znacząco wpływa na jego odwiedzalność. Nowi użytkownicy od razu przekonują się do strony www a dotychczasowi bywalcy jeszcze bardziej przywiązują się do marki. Agencja interaktywna projektując nowoczesny web design uwzględnia wiele elementów wpływających na atrakcyjność.

Jednym z elementów web design bez którego nie może się obyć serwis kierowany do dzieci w wieku od dziesiątego do trzynastego roku życia to mechanizmy kolekcjonerski. W tym wieku dzieci lubią kolekcjonować przeróżne rzeczy a jeśli użytkownik tego wymaga to należy mu to dać. Agencja interaktywna często uwzględnia ten element strony www aby oferowała coś co użytkownik będzie mógł kolekcjonować. Oczywiści wszystkie elementy są wirtualne. Więcej znajdziesz tutaj.

Trzynastolatki pozytywnie odbierają również wszelkiego rodzaju elementy „dorosłe” jak multimedialne filmy, teledyski czy audio. W szczególny sposób można traktować je również poprzez e-mailing. Uwzględniający elementy video e-mailing będzie znacząco oddziaływał na odbiorcę którym jest trzynastoletnia osoba. Wzmocni on identyfikację marki jaką prezentuje główna strona internetowa. Regularnie wysyłane wiadomości pozwolą na stałą komunikację z użytkownikiem i podtrzymanie jego zainteresowania stroną.