MyAppTheme Logo2

Reklama

Nowoczesne lokale biurowe

Nowoczesne lokale biurowe

W Poznaniu odnaleźć możemy niezwykle nowoczesne budynki biurowe, które odznaczają się na tle konkurencji nie tylko pełną funkcjonalnością, ale także nowoczesną fasadą, która sprawia, że nie można przejść obok niego obojętnie. Całość posiada wiele udogodnień przekładających się nie tylko na komfort użytkowania, ale także bezpieczeństwo osób znajdujących się wewnątrz, dlatego w pierwszej kolejności na uwagę zasługują kondygnacje – rozległy podziemny garaż, parter przeznaczony na strefę handlu i usług oraz cztery kondygnacje biurowe.

Ze względu na to, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie lokalu biurowego, który zapewniłby im swobodę i elastyczność użytkowania w dłuższych odstępach czasowych, deweloperzy dołożyli starań, aby biurowiec posiadał – obok klasycznych – także takie pomieszczenia, które można swobodnie łączyć w całość lub dzielić je za pośrednictwem mobilnych ścianek działowych. W taki sposób przedsiębiorcy nie muszą się już martwić, że powiększający się personel oraz zaplecze technologiczne postawi ich przed koniecznością szukania sobie kolejnego lokalu biurowego.

Nie mniej istotne są względy lokalizacyjne oraz nowoczesne wyposażenie, na czele którego znajdują się windy, nowoczesne systemy klimatyzacyjne, mechaniczna wentylacja, instalacja strukturalna światłowodowa i analogowa oraz instalacja sygnalizacji pożaru. Wieżowiec to także stały monitoring oraz znakomicie zaplanowana przestrzeń użytkowania. Jako, że biurowiec znajduje się w atrakcyjnej części Poznania, znanej z rozbudowanej strefy handlowej i punktów usługowych, przedsiębiorcy nie muszą się martwić o problemy z dojazdem zarówno pracowników, jak i klientów docierających na miejsce nie tylko z różnych części miasta, ale także całego kraju.

Strona dewelopera prezentuje największe atuty biurowca i pozwala na dokładne przyjrzenie się nie tylko parametrom oraz planom poszczególnych pomieszczeń, ale także obejrzenie galerii zdjęć oraz zapoznanie się z dokładną lokalizacją.